Woblex | Minecraft servers

Woblex - Header
Novinky > Nová pravidla a ceny měst

Nová pravidla a ceny měst

Vesnice, Města, Metropole a Velkoměsta. Tomu je nyní konec! Jeden název a vše přehledně vysvětleno. Dražší ceny měst a možnost mít plochu města o velikosti maximálně 1000x1000 bloků. Nejen to se změnilo s příchodem nových pravidel pro města.


Vesnice, Město, Metropole a Velkoměsto

Bylo zrušeno rozlišování názvů, nyní je jen jedna "struktura" - města. Zrušili jsme také většinu povinných staveb ve městech. Každý starosta města si bude moci říci, co ve městě bude mít. Jsou tu jen dvě zásadní podmínky, město se nesmí skládat jen z obchodů (počet obchodů a domů musí být 50/50) a musíte mít postavenou radnici. Co si ve městě postavíte dál, je čistě na Vás!


Vyšší cena, měnší plocha

Ekonomika na serveru vzrůstá, vydělat si pár set tisíc je záležitost chvilky a toho jsme se vždy chtěli vyvarovat, proto byla potřebná změna. Cena města v základu je nyní 1 000 000 Wobounů, tj. plocha 250x250 bloků. Poté je možné zakupovat vylepšení, které Vám zvětší plochu města. Maximální plocha, kterou lze zakoupit, je ovšem 1000x1000, což je méně než bývalo.


Jedno město, jeden starosta

Není možné časově zvládat více měst najednou, když už chcete město, je to zodpovědnost, o kterou se musíte starat! Proto jsme přišli s novým pravidlem. Každý hráč může být pouze jedním starostou nebo místostarostou. Město může mít až 5 členů, ale zároveň musí mít minimálně 2 členy (starosta, místostarosta).

Nové možnosti měst

Byly přidány další novinky jako subzóny a zprávy do chatu/na obrazovku. Tyto novinky najdete taktéž ve vylepšení, které je možné zakoupit.


Nová pravidla zde: http://www.forum.woblex.cz/viewtopic.php?f=19&t=58

Pro stávající města platí pravidla také, vše je potřebné urovnat podle nových pravidel. Pokud máte dotazy, ptejte se ve hře nebo na TeamSpeaku!

Příspěvek byl publikován 13.3.2017 21:30'.
13.3.2017 21:30Autor: MrFiliperMrFiliper SkyBlock Kategorie

Hlasování

SkyBlock server

StavOnline
Adresaskyblock.woblex.cz
Verze1.11.2
Hráči0 / 15
Hráči na serveru
Momentálně na serveru není žádný hráč!

SkyCloud server

StavOnline
Adresaskycloud.woblex.cz
Verze1.12
Hráči2 / 20
Hráči na serveru
Simbet_HarePompa_Hare

Vanilla server

StavOnline
Adresavanilla.woblex.cz
Verze1.12
Hráči0 / 15
Hráči na serveru
Momentálně na serveru není žádný hráč!

TeamSpeak 3 server

Stav Online
Adresa ts3.woblex.cz
Verze TeamSpeak 3
Hráči 2 / 25
Klienti na serveru
Radio 1
Radio 2