Woblex | Minecraft servers

Woblex - Header
Novinky > Servery > Vanilla > Whitelist
Přihláška na Vanilla server

Přejete si připojit k naší komunitě na Vanilla serveru? Není nic jednoduššího, než poslat žádost! Pokud je Vám více, jak 13 let, máte originální Mojang Minecraft účet, vlastníte funkční mikrofon a jste ochotni se zůčastnit výběrového pohovoru pro přidání na Whitelist, neváhejte poslat žádost i Vy!


Pokud všechny tyto podmínky splňujete, není nic jednoduššího, než se připojit na náš Team Speak 3 server a provést pohovor. Novým zájemcům osobně vysvětlíme pravidla a chod serveru, ale zároveň si také můžeme zkontrolovat i věk a uvedené informace z přihlášky.


Pokud svůj přijímací pohovor absolvujete úspěšně, budete se moci připojit mezi komunitu ostřílených hráčů, kteří mají dobré herní zkušenosti a solidní vystupování.


Na brzké shledání na našich serverech!

Momentálně nepříjmáme nové přihlášky! Je nám líto!
Zásadní informace
Jméno
Příjmení
Nick
Email
Datum narození
Proč by jste měli být přijati?
Doplňující otázky
Vlastníte funkční mikrofon?

Máte zakoupený Minecraft účet?

Jakého jste pohlaví?


Seznam přijatých hráčů
Nepodařilo se získat data!
Často kladené otázky k příjmání hráčů

Proč na server mohou pouze hráči nad 13 let?

Je to v celku jednoduché. Většina hráčů, kteří se připojí na server a jsou pod uvedenou věkovou hranicí jsou nepřizpůsobiví, nesprávně vystupují a mnohdy dělají na serveru problémy jak z oblasti griefování, tak z nevhodného způsobu vyjadřování a jiných záležitostí. Z těchto důvodů jsme přistoupili k opatření, pro snížení problémů na serveru. Toto rozhodnutí je konečné. Na přímou žádost administrátora/moderátora máme také právo na ověření Vašeho věku například pomocí KZP.

Proč je potřeba funkční mikrofon?

Funkční mikrofon je důležitý z toho důvodu, že pokud vyhovíte všem kladeným podmínkám pro přijetí, je nutné podstoupit přijímací pohovor, kde budete seznámeni s chodem serveru, připravovanými akcemi aj. Tento pohovor bude také sloužit k případné kontrole Vašeho věku a můžete si připravit i otázky ohledně serveru či jiných herních záležitostí.

Proč je server pouze pro hráče se zakoupeným Minecraftem?

Zakoupený Minecraft je další malou pomůckou k vytřídění některých nežádoucích a problémových hráčů na serveru. Pokud má hráč pořízený Minecraft nelegálně, nezapadá do přijímacích podmínek Vanilla serveru Woblex a tudíž se nemůže mezi komunitu hráčů s originálním Minecraftem připojit. Tato podmínka se nedá obejít. Serverová HradBa Vás tudíž na server nepustí.

Proč je limit přijatých hráčů 100 hráčů?

Pro udržení skvělé komunity na serveru, komunity, která se téměř celá zná, není jiné řešení. Server slouží k opravdovému hraní, nikoliv chvilkovému hraní. Každý přijatý hráč musí být aktivní, jinak bude smazán z whitelistu a bude tak muset přihlášku podávat znova.

Podmínky pro úspěšné přijetí

Abyste byli přijati na Vanilla server, musíte pro to také něco udělat. Zde si můžete pročíst vše potřebné, abyste byli přijati.

1) Vlastnit zakoupený Minecraft účet.
2) Vlastnit funkční mikrofon.
3) Věk vyšší než 13 let.
4) Řádně vyplněný formulář.
5) Pročtená pravidla serveru.