Woblex | Minecraft servers

Woblex - Header
Novinky > SkyBlock novinky na verzi 1.10

SkyBlock novinky na verzi 1.10

Server byl aktualizován na verzi 1.10 dnes v nočních/ranních hodinách a opět zpřístupněn hráčům. Update probíhal podle očekávání a malými impovizacemi. My se půjdeme podívat, co jsem si pro vás připravili nového a co nás bude čekat.

 

SkyBlock menu

 

Bylo vylepšené SkyBlock menu. Zejména úkoly, které nyní obsahují přehlednějíší stránkování. Taktéž přibyl informační panel v levlu ostrova, který vám zobrazuje kolik mobů máte na svém ostrově. Nejedná se o žádný limit, je to důložité vylepšení i pro nás jakožto realizační tým. Všechny přemnožené moby například na jednom bloku budeme moci kontrolovat daleko rychleji než tomu bylo doposud.

 

Nether a nether ostrovy

 

V netheru byly dočasně vypnuti mobové, kvůli předělání systému dropů. Nether ostrovy pro každéh hráče budou vyvíjeny o prázdnínách, tudíž se jejich zveřejnění blíží. Do nether obchodu byly přidány nové bloky.

 

Mobaréna

 

Zápasy v Mobaréně jsou nyní velice těžké (nový PvP režim), v nasledujících dních budeme předělávat systém vln v Mobaréně, aby se taktéž dalo vyhrát.

 

Nová Minihra? RunForLife!

 

V následujících dních bude taktéž spuštěna minihra RunForLife, tedy běž o život. Tato minihra bude unikátní především tím, že nikdo jiný tuto minihru nemá. Minihru jsme totiž vytvořili sami.

 

Nové hodnosti

 

V průběhu prázdnin a ještě po prázdninách budeme uvolňovat nové hodnosti společně s novými úkoly. Připravujeme pro vás nespočet nových úkolů a hodností!

 

Nové itemy, obchody

 

Jelikož ve verzi 1.9 byli změneny API knihovny k lektvarům, musíte nyní používat pro prodej lektvarů taktéž /iteminfo. Všechny obchody, které obsahují ještě staré označení, tedy například "Potion:8888", nebudou nyní fungovat.

Do hlavního obchodu /shop byly přidány nové itemy. Itemy, které nejsou na /shop budou v následujících dních na /warp VIP dostupné jen VIP hráčům.

 

Bugy

 

Server byl před aktualizací na verzi 1.10 otestován na verzi 1.9, to vašak neznemená, že by se ve hře nemohli objevit bugy. V případě, že nějaký bug naleznete, kontaktujte prosím realizační tým. Bug se následně budeme snažit vyřešit co nejdříve.

Většina bugů z verze 1.8 byla nyní opravena.

 

Další informace

 

Samozřejmě to není vše, připravujeme si pro vás spousta dalších novinek, které si ale necháme prozatím pro sebe. Příjemnou hru!

Příspěvek byl publikován 25.6.2016 11:09'.
25.6.2016 11:09Autor: MrFiliperMrFiliper SkyBlock Kategorie

Hlasování

SkyBlock server

StavOnline
Adresaskyblock.woblex.cz
Verze1.12.2
Hráči0 / 20
Hráči na serveru
Momentálně na serveru není žádný hráč!

SkyCloud server

StavOnline
Adresaskycloud.woblex.cz
Verze1.12
Hráči0 / 20
Hráči na serveru
Momentálně na serveru není žádný hráč!

Vanilla server

StavOffline
Adresavanilla.woblex.cz
VerzeNezjištěno
HráčiNezjištěno
Hráči na serveru
Nebylo možné získat data!

TeamSpeak 3 server

Stav Online
Adresa ts3.woblex.cz
Verze TeamSpeak 3
Hráči 8 / 32
Klienti na serveru
cokieeeeeeeeee...
Kooooooooooool...
Bad Beatbox
mates
Cheeki breeki
LargeWillyMan4...
Perníček
TeamSpeakUser