Aktualizace SkyCloud serveru na verzi 1.15.1

Dnešním dnem byl aktualizován SkyCloud server na verzi 1.15.1. Můžete si tak vyzkoušet všechny novinky této verze na serveru a zároveň se podívat, co se změnilo.

Plánovaná odstávka SkyCloud serveru

Před pár dny vyšla nová verze Minecraftu 1.15, která do hry přidává nejen včely, ale měla by přinést i velkou optimalizaci hry. Pojďme to vyzkoušet na SkyCloud serveru!

Rozdávání dárečků pod stromeček

Děkujeme za pomoc při ničení obrů na Vánoční lokaci, za to pro Vás máme spousty dárečků, které na Vás čekají!

Vánoce na Woblexu

První adventní neděle přichází a my jsme si pro Vás jako každý rok připravili Vánoční nadílku. Co jsme si pro Vás připravili tento rok?

Nové denní úkoly a vylepšení úkolů

Již bylo na čase udělat nové denní úkoly, které by více zohleďnovali hráčskou píli v podobě získaných hodností. Nové denní úkoly jsou nyní dostupné na SkyCloud serveru společně s malým vylepšením klasických úkolů.

Novinky na SkyCloud serveru

Po náročné aktualizaci SkyCloud serveru na verzi 1.14.4 tu máme první menší aktualizaci serveru, která přináší dvě zásadní novinky, které jste chtěli. Vyslechli jsme Vaše přání a jsou na serveru!

Úprava skóre bloků na SkyCloud serveru

Po přidání verze 1.14.4 na SkyCloud server jsme avizovali budoucí úpravu skóre jednotlivých bloků, ze kterých se počítá ostrovní skóre. Úprava je nyní na serveru a Vy se můžete podívat na to, co se změnilo.

Aktualizace SkyCloud serveru na verzi 1.14.4

Co se změnilo aktualizací serveru na verzi 1.14.4? Došlo k hodně změnám, které si probereme v tomto příspěvku.

Plánovaná odstávka SkyCloud serveru

V neděli 29.9.2019 proběhne plánovaná odstávka SkyCloud serveru za účelem aktualizace serveru. Server bude po tuto dobu nedostupný veřejnosti.

Nové webové stránky jsou tu!

Po několika měsíčním vývoji nových webových stránek reprezentující náš projekt nastal den, kdy je třeba naší práci předat veřejnosti a poslat Vám zbrusu nový web do vašich očí! Vzhled není to jediné, co se změnilo!